یکشنبه، 14 آذر 1400
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

نحوه تولید آینه های دکوراتیو

نحوه تولید آینه های دکوراتیو میزان کیفیت محصول نهایی را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار می دهد و تولید کنندگان این آینه ها را به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش فروش در طرح و مدل های گوناگون به سبک مدرن و شیک تولید و به بازار عرضه می کنند. آنها همچنین برای تولید این آینه ها  وسایل مختلفی از جمله آینه، چسب نواری، چسب، قلم مو، قلم مو، سنباده و برخی از لوازم دیگر را مورد استفاده قرار می دهند و سپس برای ساخت یک سری مراحل را طی می کنند. اگرچه ممکن است از نظر شما ساختن چنین آینه هایی سخت و دشوار باشد، اما در صورتی که برای انجام آن از بهترین و مناسب ترین شیوه ها استفاده شود و نکات ایمنی در حین تولید کالا رعایت گردد بدون شک می توان یک آینه دکوراتیو  لوکس و زیبا را تولید نمود. 

مطالب پیشنهادی: ( آینه برنزی ، آینه کاری )

نحوه ساخت و تولید آینه دکوراتیو با شیشه

نحوه تولید آینه دکوراتیو با استفاده از شیشه به این صورت می باشد که ابتدا آینه مربع شکل را در سایز مورد دلخواه خود انتخاب و تهیه می کنید، سپس از هر سمت مربع به اندازه 10 سانتی متر تعیین نمایید و بعد برای جدا کردن هر کنج یا گوشه آینه به تعداد 4 مثلث اقدام کنید. در مرحله بعدی می بایست طراحی و رسم تمام اشکال هندسی بر روی ضلع های آن انجام شود، اکنون چسباندن برچسب که بدون رنگ بوده را بر روی آینه آغاز کنید و پهنای خطوط ترسیم شده را با استفاده از کاتر برش دهید در مرحله بعد باید اسپری کردن رنگ موردنظر صورت گیرد. پس از اینکه رنگ مورد دلخواه خود را بر روی آینه اسپری کردید قسمت هایی از برچسب که اضافه می باشند را جدا کنید که پس از انجام این کار یک آینه دکوراتیو بسیار شیک و زیبا آماده می گردد. 

مطالب پیشنهادی : ( نحوه نصب آینه کاری در منزل ، میز تلویزیون آینه ای )

سخن پایانی
همانطور که قبلا اشاره کردیم رعایت کردن نکات ایمنی مربوط به نحوه تولید آینه های دکوراتیو به منظور ساخت یک محصول مرغوب و شیک اهمیت زیادی دارد که یکی از مهمترین نکات اجتناب کردن از ترکیب کلیه پلاستر با هم می باشد. زیرا، درست در طول خشک شدن قطعات قرار گرفته در داخل قالب، پلاستر باقی مانده سخت می شود و روش دیگر این است که بر تعداد قالب های به کار رفته اضافه نمایید و همچنین توصیه می شود که بدون استفاده از دستکش این مراحل را طی نکنید. نحوه تولید آینه دکوراتیو طوری بوده که شما در انتخاب کردن طرح مورد دلخواه خود با هیچ محدودیت خاصی مواجه نخواهید شد و مورد استفاده قرار دادن هر طرحی امکان پذیر می باشد، قالب لاتکس همان قالب هایی می باشند که در قنادی ها و شیرینی پزی آنها را به کار می گیرند.


Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment