یکشنبه، 14 آذر 1400
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

مدل های آینه کاری سقف 2021

  در کشورهای گوناگون آینه کاری سقف جزء قسمت های اصلی و مهم طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که در مدل های متنوع انحام می گیرد، اما مدل لوزی، سه بعدی، نامتقارن، طرح شکسته، مدرن، ریموت دار، حسگر حرکتی، صفحه نمایش دار مدل های آینه کاری سقف 2021 می باشند. اگر آینه کاری بر روی هر قسمتی از دیوار اجرا می گردد باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای داخلی شده و در حقیقت طراحی دکوراسیون داخلی مدرن تر جلوه خواهد کرد، آینه کاری سقف از لحاظ چگونگی نصب و اجرا به عنوان دشوارترین نوع آینه کاری بر روی دیوار به شمار می آید. زیرا، اگر نصب کردن آینه های جورچین با دقت بالا انجام نگیرد هر لحظه آینه ها از روی سقف خواهند افتاد، به همین این نوع آینه کاری حتما باید توسط طراحانی انجام گیرد که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند. 

مطالب پیشنهادی : ( آینه شامپاینی ، آینه کریستال )

مزایای نصب مدل های جدید آینه کاری سقف

با اجرا و نصب یکی از مدل های آینه کاری سقف 2021 فضا تا حد بسیار زیادی گسترش پیدا می کند، بدون شک همه ما می دانیم که استفاده از آینه ها یک روش ایده آل برای باز کردن فضا می باشد. مدل های جدید آینه کاری سقف با گسترش دادن مرزها اتاق ها را دلبازتر جلوه داده و منجر به ایجاد شدن یک فضای خیره کننده و متفاوت می گردد، از آنجایی که دارای بالاترین درجه از بازتاب نور می باشند کمبود روشنایی فضا را تامین می کند. یکی دیگر از مزایای نصب مدل های آینه کاری سقف 2021  این است که در مقابل رطوبت میزان مقاومت آنها بسیار است و در زمان نصب کردن گرد و غبار در فضای ساختمان به وجود نمی آید، از طرفی دیگر تمیز کردن آنها را می توان به راحتی و آسانی انجام داد.

مطالب پیشنهادی : ( تاثیر آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی ، بهترین مدل آینه مناسب برای سالن های زیبایی )

سخن پایانی
آینه کاری سقف یکی از کارهای بسیار سخت و پیچیده می باشد و تنها اشخاص کاربلد و طراحان حرفه ای قادر به انجام دادن هستند، اجرا آینه کاری سقف در منازل دوبلکس که سقف بلندی دارند باعث بلندتر نشان دادن سقف می شود. همچنین در خانه هایی که سقف آنها بیشتر از حد استاندارد کوتاه است برطرف کردن این مشکل با استفاده از آینه کاری سقف امکان پذیر می باشد، در صورتی که به داشتن منزلی لاکچری و منحصر به فرد علاقمند هستید می توانید برای اجرا و نصب یکی از مدل های آینه کاری سقف  2021 اقدام نمایید. این مدل ها که شامل مدل آینه کاری لوزی، سه بعدی، نامتقارن، طرح شکسته، مدرن، ریموت دار، حسگر حرکتی، صفحه نمایش دار می شود به دلیل برخوردار بودن از زیبایی چشمگیر و همچنین داشتن سبک مدرن و خاص توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کرده اند. 

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment