ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

مدل های آینه کاری سقف 2021

  در کشورهای گوناگون آینه کاری سقف جزء قسمت های اصلی و مهم طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که در مدل های متنوع انحام می گیرد، اما مدل لوزی، سه بعدی، نامتقارن، طرح شکسته، مدرن، ریموت دار، حسگر حرکتی، صفحه نمایش دار مدل های آینه کاری سقف 2021 می باشند. اگر آینه کاری بر روی هر قسمتی از دیوار اجرا می گردد باعث زیباتر به نظر رسیدن فضای داخلی شده و در حقیقت طراحی دکوراسیون داخلی مدرن تر جلوه خواهد کرد، آینه کاری سقف از لحاظ چگونگی نصب و اجرا به عنوان دشوارترین نوع آینه کاری بر روی دیوار به شمار می آید. زیرا، اگر نصب کردن آینه های جورچین با دقت بالا انجام نگیرد هر لحظه آینه ها از روی سقف خواهند افتاد، به همین این نوع آینه کاری حتما باید توسط طراحانی انجام گیرد که در این زمینه تجربه و تخصص کافی دارند. 

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب پیشنهادی : ( آینه شامپاینی ، آینه کریستال )

مدل های آینه کاری سقف 2021

مزایای نصب مدل های جدید آینه کاری سقف

با اجرا و نصب یکی از مدل های آینه کاری سقف 2021 فضا تا حد بسیار زیادی گسترش پیدا می کند، بدون شک همه ما می دانیم که استفاده از آینه ها یک روش ایده آل برای باز کردن فضا می باشد. مدل های جدید آینه کاری سقف با گسترش دادن مرزها اتاق ها را دلبازتر جلوه داده و منجر به ایجاد شدن یک فضای خیره کننده و متفاوت می گردد، از آنجایی که دارای بالاترین درجه از بازتاب نور می باشند کمبود روشنایی فضا را تامین می کند. یکی دیگر از مزایای نصب مدل های آینه کاری سقف 2021  این است که در مقابل رطوبت میزان مقاومت آنها بسیار است و در زمان نصب کردن گرد و غبار در فضای ساختمان به وجود نمی آید، از طرفی دیگر تمیز کردن آنها را می توان به راحتی و آسانی انجام داد.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب پیشنهادی : ( تاثیر آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی ، بهترین مدل آینه مناسب برای سالن های زیبایی )

مزایای نصب آینه کاری سقف

سخن پایانی
آینه کاری سقف یکی از کارهای بسیار سخت و پیچیده می باشد و تنها اشخاص کاربلد و طراحان حرفه ای قادر به انجام دادن هستند، اجرا آینه کاری سقف در منازل دوبلکس که سقف بلندی دارند باعث بلندتر نشان دادن سقف می شود. همچنین در خانه هایی که سقف آنها بیشتر از حد استاندارد کوتاه است برطرف کردن این مشکل با استفاده از آینه کاری سقف امکان پذیر می باشد، در صورتی که به داشتن منزلی لاکچری و منحصر به فرد علاقمند هستید می توانید برای اجرا و نصب یکی از مدل های آینه کاری سقف  2021 اقدام نمایید. این مدل ها که شامل مدل آینه کاری لوزی، سه بعدی، نامتقارن، طرح شکسته، مدرن، ریموت دار، حسگر حرکتی، صفحه نمایش دار می شود به دلیل برخوردار بودن از زیبایی چشمگیر و همچنین داشتن سبک مدرن و خاص توجه تعداد زیادی از افراد را به خود جلب کرده اند.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر