ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

تشخیص کیفیت آینه ها

تشخیص کیفیت آینه ها به منظور متمایز کردن محصولات با کیفیت از بی کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، اگرچه در ابتدا آینه ها هیچ تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند اما یکی از مواردی که باعث می شود تا میان یک آینه مرغوب و بی کیفیت تمایز ایجاد شود پوشش رنگ قسمت پشت آن است.  به طور کلی باید گفته شود که کیفیت به عنوان فاکتور اصلی و مهم تفاوت آینه ها با هم می باشد و آینه نیز درست همانند تمام کالاهای موجود در بازار دارای نوع اورجینال و تقلبی بوده و کاملا واضح است که این مسئله میزان قیمت آن را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار می دهد و ارزش آن را تعیین می نماید. در اولین نگاه به خصوص شخصی که در زمینه تشخیص کیفیت آینه ها از تخصص و مهارت کافی برخوردار نیست میان آینه اورجینال و تقلبی تفاوتی به چشم نمی خورد.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب پیشنهادی: ( آینه کریستال ، آینه تراش )

نحوه تشخیص کیفیت آینه ها


ویژگی های با کیفیت ترین آینه

در صورتی که بدانید بهترین و مرغوب ترین آینه چه ویژگی ها و مشخصاتی دارد شک نکنید که نه تنها قادر به تشخیص کیفیت آینه ها خواهید بود بلکه در زمان خرید آینه همیشه نوع درجه یک و اورجینال را انتخاب خواهید کرد. یکی از خصوصیات آینه های با کیفیت و اصلی این است برای تولید آن شیشه مرغوب مورد استفاده قرار گرفته و کاملا صاف، شفاف و بدون موج می باشد، علاوه براین تولید کنندگان برای ساخت آنها جیوه نیترات نقره جهت روکش آن را به کار می برند و در روکش آن هم از درصد مطلوبی استفاده می نمایند. برای اینکه از روکش یک آینه باکیفیت محافظت شود رنگ مناسب به کار می رود و پس از روکش جیوه تولید کننده حتما باید یک لایه رنگ دیگر به آینه اضافه کند تا جیوه در برابر خوردگی و شرایط جوی مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب پیشنهادی : ( تاثیر آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی ، مدل های آینه کاری سقف 2021 )

ویژگی های آینه با کیفیت


سخن پایانی
از آنجایی که با تشخیص کیفیت آینه ها به شما این امکان را می دهد تا یک محصول با کیفیت را از نوع نامرغوب آن متمایز کنید و همچنین متوجه تقلبی یا اورجینال بودن آینه شوید به همین جهت باید این مسئله را جدی بگیرید. چرا که اگر کیفیت آینه ها از یکدیگر تشخیص دهید در زمان خرید نه تنها قادر به تهیه بهترین کالا خواهید بود بلکه از هدر رفتن هزینه ها نیز جلوگیری خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که یک آینه با کیفیت بر زیبایی محیط تاثیر بسیار زیادی دارد، مهم نیست که قرار است آینه را در چه مکانی به کار ببرید آنچه که بیشتر از هر چیز دیگر اهمیت دارد میزان کیفیت آن و عدم وجود موج در آینه می باشد. در صورتی که قصد خرید آینه های اصلی را دارید بهتر است به مراکزی که عرضه کننده آینه های مرغوب هستند مراجعه نمایید.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر