ﺳﻪشنبه, 25 مرداد,1401
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

بزرگتر نشان دادن خانه با آینه کاری

بزرگتر نشان دادن خانه با آینه کاری به عنوان یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای نصب و اجرا آینه کاری به شمار می آید، سبک و طراحی منازل آپارتمانی امروزی برای تعداد زیادی از افراد دلگیر و آزاردهنده می باشد همین موضوع باعث شده تا در جستجو روش هایی برای بزرگتر نشان دادن آن باشند. در صورتی که فضای بیشتر در منزل به وجود آید بدون شک حس خوبی را در محیط آن تجربه خواهید کرد، از طرفی دیگر هنگام فروش یا اجاره منزل هم به دلیل انتقال دادن این حس خوب و مثبت بسیاری از افراد برای خرید و یا ساکن شدن در آن اقدام می کنند. آینه کاری یکی از مهمترین راهکارها برای بزرگتر جلوه دادن خانه می باشد که جدا از این مسئله با دور کردن انرژی های منفی احساس آرامش را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.   

مطالب پیشنهادی : ( آینه مسی ، آینه سفید

بهترین جای خانه برای نصب آینه

بهترین مکان های خانه برای نصب آینه کاری

برای بزرگتر نشان دادن خانه با آینه کاری مشخص کردن مناسب ترین مکان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، به همین جهت باید بدانید که در چه فضا هایی از منزل می توان آینه کاری را نصب و اجرا کرد. به طور کلی می توان گفت که استفاده از آینه کاری در اکثر فضاهای داخلی یک خانه مانند سالن پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام امکان پذیر خواهد بود و در صورتی که موقعیت مناسب برای اجرا آن تعیین شود یک فضای زیبا و دلنشین ایجاد خواهد شد. اگرچه جای هیچ گونه ایرادی نیست که در همه قسمت های خانه آینه کاری را انجام دهید، اما ورودی منزل، سالن ناهارخوری، سقف، دیوار راهرو یا آشپزخانه، کنار پنجره ها، کنار محل قرارگیری گل و گلدان ها و راه پله از جمله مکان های بسیار مهم برای بزرگتر نشان دادن خانه با آینه کاری هستند.

مطالب پیشنهادی : ( ایده های آینه کاری مدرن 2021 ، آینه گریم )

مزایای آینه کاری منزل


سخن پایانی
برای اینکه یک خانه با آینه کاری وسیع تر و دلبازتر نشان داده شود باید در انتخاب موقعیت و مکان دقت بالایی به خرج داد، برای مثال اگر شما مکان تماشای تلویزیون را برای آینه کاری انتخاب نمایید انعکاس نور در آن باعث می شود تا در دید و تماشای تلویزیون با مشکل مواجه شوید. علاوه براین از آینه کاری در دیوارهایی که برای قاب عکس استفاده کرده اید و یا ویترین های دارای آینه اجتناب کنید، چرا که فضا را شلوغ خواهد کرد و آن را کوچک جلوه می دهد، بنابراین نباید آینه کاری را در قسمتی از خانه اجرا کرد. در صورتی که قصد دارید برای نصب آینه کاری اقدام کنید و تمایل به بزرگتر نشان دادن خانه با آینه کاری را دارید پیشنهاد می کنیم که در این زمینه از طراحان با تجربه کمک بگیرد تا با توجه به منزلتان مناسب ترین مکان را انتخاب کنند.  

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر