شنبه, 05 فروردین,1402

آینه گریم

آیینه یکی از وسایلی است، که امروزه تقریباً در تمامی خانه ‌ها از آن استفاده می ‌شود. آیینه تنها محدود به یک مدل خاص نیست و دارای مدل‌ های فراوانی است. هر کدام از مدل‌ های خاص ایینه دارای کاربردی مختلف هستند. یکی از انواع آینه‌ که احتمالاً شما در فیلم ‌ها بیشتر شاهد آن بوده ‌اید، آینه گریم است. در ابتدا این آینه ‌ها، تنها در سالن ‌های آرایشی و اتاق های مخصوص به گریم مربوط به فیلم ‌ها مورد استفاده قرار می‌ گرفته ‌اند. اما امروزه از این آینه ‌ها در موقعیت‌ های مختلفی استفاده می ‌شود. حتی امروز بسیاری از افراد در اتاق ‌خواب خود نیز از انواع مدل ‌های آینه گریم استفاده می‌کنند. اما همچنان بیشترین استفاده از این اینه ها، معطوف به سالن گریم فیلم ‌ها و استفاده‌ ی گریمور ها است. در این مقاله می‌ خواهیم به بررسی ویژگی ‌های مختلف این آینه‌ ها بپردازیم.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

پیشنهاد مطالب : ( آینه سفید مرمری ، آینه تراش )

خرید آینه گریم باکیفیت

آینه گریم و کاربرد آن در سینما و گریم

یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی چهره‌ ی شخصیت‌ های سینمایی، وجود دارد این مسئله است که در طراحی چهره این شخصیت ‌ها حتما باید به مقدار کافی نور توجه داشت. زیرا در صحنه‌ های سینمایی با استفاده از وسیله‌ های مختلف مقدار زیادی نور تولید می ‌شود. به ‌همین دلیل حتما باید در اتاق ‌های مخصوص گریم نیز به این نکته توجه کرد و در حالت گیریم نیز نور کافی را تامین کرد. آینه گریم، آینه ‌ای است که در تمامی قسمت‌ های حاشیه ‌ای آن، چراغ ‌هایی چسبیده ‌است. این چراغ‌ ها باعث تامین بخشی زیادی از نور های لازم اتاق می شوند. همچنین استفاده از این آینه باعث می ‌شود که گریمور بتواند با وضوح بیشتری صورت افراد را ببیند. و در نهایت بتواند گریم ‌های مناسب ‌تری را بر روی صورت افراد پیاده کند به‌ همین دلایل است که استفاده از این مدل آینه‌ ها در اتاق‌ های گریم امری واجب به ‌نظر می ‌رسد.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب پیشنهادی : ( آینه کنسول ، آینه کاری دیوار پشت تلویزیون )

آینه گریم


سخن پایانی
آینه یکی از وسیله ‌هایی است که امروزه می ‌توان آن را در تمامی خانه ‌ها پیدا کرد. امروز آیینه‌ ها دارای مدل‌ های بسیار متفاوتی هستند. یکی از این مدل آینه ‌ها، آینه گریم است. ساختار این آیینه ها به صورتی است که تمامی قسمت ‌های حاشیه ‌ای آیینه، با استفاده از چراغ ‌هایی پرنور پوشیده شده. احتمالاً شما این آینه را بیشتر در سالن‌ های گریم در فیلم ‌ها مشاهده کرده‌ اید. اما امروزه استفاده از این آینه‌ ها تنها محدود به سالن ‌های گریم فیلم‌ ها نمی ‌شود و در سالن‌ هایی همچون مزون‌ ها و آرایشگاه ‌ها نیز از این آینه‌ ها استفاده می ‌شود. همچنین امروزه بسیاری از افراد در اتاق ‌خواب شان نیز از این آینه‌ ها استفاده می ‌کنند. 

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر