یکشنبه، 14 آذر 1400
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

آینه گریم

آیینه یکی از وسایلی است، که امروزه تقریباً در تمامی خانه ‌ها از آن استفاده می ‌شود. آیینه تنها محدود به یک مدل خاص نیست و دارای مدل‌ های فراوانی است. هر کدام از مدل‌ های خاص ایینه دارای کاربردی مختلف هستند. یکی از انواع آینه‌ که احتمالاً شما در فیلم ‌ها بیشتر شاهد آن بوده ‌اید، آینه گریم است. در ابتدا این آینه ‌ها، تنها در سالن ‌های آرایشی و اتاق های مخصوص به گریم مربوط به فیلم ‌ها مورد استفاده قرار می‌ گرفته ‌اند. اما امروزه از این آینه ‌ها در موقعیت‌ های مختلفی استفاده می ‌شود. حتی امروز بسیاری از افراد در اتاق ‌خواب خود نیز از انواع مدل ‌های آینه گریم استفاده می‌کنند. اما همچنان بیشترین استفاده از این اینه ها، معطوف به سالن گریم فیلم ‌ها و استفاده‌ ی گریمور ها است. در این مقاله می‌ خواهیم به بررسی ویژگی ‌های مختلف این آینه‌ ها بپردازیم.

پیشنهاد مطالب : ( آینه سفید مرمری ، آینه تراش )

آینه گریم و کاربرد آن در سینما و گریم

یکی از موارد بسیار مهمی که در طراحی چهره‌ ی شخصیت‌ های سینمایی، وجود دارد این مسئله است که در طراحی چهره این شخصیت ‌ها حتما باید به مقدار کافی نور توجه داشت. زیرا در صحنه‌ های سینمایی با استفاده از وسیله‌ های مختلف مقدار زیادی نور تولید می ‌شود. به ‌همین دلیل حتما باید در اتاق ‌های مخصوص گریم نیز به این نکته توجه کرد و در حالت گیریم نیز نور کافی را تامین کرد. آینه گریم، آینه ‌ای است که در تمامی قسمت‌ های حاشیه ‌ای آن، چراغ ‌هایی چسبیده ‌است. این چراغ‌ ها باعث تامین بخشی زیادی از نور های لازم اتاق می شوند. همچنین استفاده از این آینه باعث می ‌شود که گریمور بتواند با وضوح بیشتری صورت افراد را ببیند. و در نهایت بتواند گریم ‌های مناسب ‌تری را بر روی صورت افراد پیاده کند به‌ همین دلایل است که استفاده از این مدل آینه‌ ها در اتاق‌ های گریم امری واجب به ‌نظر می ‌رسد.

مطالب پیشنهادی : ( آینه کنسول ، آینه کاری دیوار پشت تلویزیون )سخن پایانی
آینه یکی از وسیله ‌هایی است که امروزه می ‌توان آن را در تمامی خانه ‌ها پیدا کرد. امروز آیینه‌ ها دارای مدل‌ های بسیار متفاوتی هستند. یکی از این مدل آینه ‌ها، آینه گریم است. ساختار این آیینه ها به صورتی است که تمامی قسمت ‌های حاشیه ‌ای آیینه، با استفاده از چراغ ‌هایی پرنور پوشیده شده. احتمالاً شما این آینه را بیشتر در سالن‌ های گریم در فیلم ‌ها مشاهده کرده‌ اید. اما امروزه استفاده از این آینه‌ ها تنها محدود به سالن ‌های گریم فیلم‌ ها نمی ‌شود و در سالن‌ هایی همچون مزون‌ ها و آرایشگاه ‌ها نیز از این آینه‌ ها استفاده می ‌شود. همچنین امروزه بسیاری از افراد در اتاق ‌خواب شان نیز از این آینه‌ ها استفاده می ‌کنند. 

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add comment