ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

آینه قدی

آیینه وسیله ‌ای است که دارای پیشینه تاریخی زیادی است و یکی انواع مدل ‌های آیینه از گذشته تا به امروز، دارای طرف ‌داران زیادی است، آینه قدی است. این آیینه،  آیینه ‌ای است که معمولاً دارای طول زیاد است و افراد می ‌توانند خودشان را کامل در این آیینه مشاهده کنند. در این مقاله قصد داریم به بررسی و معرفی مدل ‌های مختلف و کاربرد های آینه قدی بپردازیم. این مدل ایینه معمولاً در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نقشی مهم را ایفا می ‌کند. ساختار آینه، به این صورت است که بر روی یک لایه‌ی شیشه، یک لایه‌ نازک جیوه کشیده می ‌شود. معمولاً استفاده از آینه ‌ها، بسیار رایج است به صورتی که امروز شما کمتر خانه‌ای را پیدا می‌کنید که در چند قسمت مختلف از آن از آینه ‌ها استفاده‌ نشده باشد. به ‌علت گستردگی زیاد کاربرد آینه‌ ها، امروزه آیینه‌ ها در مدل ‌ها و کاربرد های مختلفی ساخته می ‌شوند. 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

مطالب پیشنهادی: ( آینه سفید ، آینه مسی

انواع آینه قدی

انواع مدل های مختلف آینه قدی

آینه قدی همچون سایر انواع مدل های آینه ها، تنها محدود به یک مدل خاص نمی ‌شود و امروزه مدل ‌های بسیار متفاوتی از آینه ‌های قدی به بازار معرفی ‌شده ‌اند که هر کدام از آن‌ ها دارای کاربردی مختلف در دکوراسیون ‌های متفاوت است. معمولاً مدل ‌های مختلف این آینه ‌ها بر اساس سبک قاب آن‌ ها دسته ‌بندی می ‌شوند. در ساخت قاب این آینه ‌ها از موادی همچون پلاستیک، فلز و یا چوب استفاده می ‌شود و معمولاً اینه های که قاب هایی آن با استفاده از چوب و یا  فلز ساخته‌ شده است دارای قیمت بیشتری به نسبت انواع مدل ‌هایی که قاب آن‌ ها با پلاستیک ساخته ‌شده است، هستند. معمولاً شیوه نصب این آینه ‌ها نیز به دو روش مختلف تقسیم می ‌شود. در اولین شیوه این آینه ‌ها به دیوار نصب می‌ شوند و در شیوه دوم این آینه‌ ها بر روی زمین قرار می ‌گیرند.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

مطالب پیشنهادی: ( آینه سرویس بهداشتی ، نحوه صحیح تمیز کردن آینه )

آینه قدی

سخن پایانی

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

آینه یکی از وسیله‌ هایی است که استفاده از آن در بین مردم بسیار رایج است. امروزی شما کمتر خانه ‌ای را پیدا می‌ کنید که در قسمت‌ های مختلف آن از آینه استفاده‌ نشده باشد. به دلیل کاربرد های گسترده این وسیله، امروزه انواع و اقسام مدل‌ های آینه به بازار عرضه شده ‌اند. یکی از انواع مدل‌ های آینه که از دیر باز مورد استفاده افراد قرار می‌ گرفته ‌است آینه قدی است. این مدل از آیین دارای طول زیادی هستند و افراد می ‌توانند به‌ صورت کامل خودشان را در این آینه ‌ها ببینند. این آینه ‌ها نیز در مدل ‌های مختلفی ساخته می ‌شوند. تفاوت مدل ‌های مختلف این آینه ‌ها معمولاً به شیوه ساخت قاب آن ‌ها برمی ‌گردد. معمولاً در ساخت قاب این آینه‌ها، از موادی همچون پلاستیک، فلز یا چوب استفاده می ‌شود.

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر