ﺳﻪشنبه، 27 مهر 1400
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

آینه سفید استخوانی

آینه ها جلوه زیبایی به خانه می بخشد و در بزرگتر نشان دادن فضا تاثیر به سزایی دارد. استفاده از آینه در دکوراسیون خانه یا فضاهای اداری امروزه بسیار متداول شده است.  آینه های سفید که در طراحی های مختلف مانند سفید استخوانی یا صدفی وجود دارند، بسیار پر طرفدار می باشند. مهمترین مزیت این آینه ها، قابلیت آمیختن با انواع دکوراسیون های خانه از جمله مدرن و سنتی میباشد. که این قابلیت، آینه های سفید و کرمی رنگ را بسیار منعطف میسازد. این آینه ها، حس فضا و نور خانه را افزایش داده و برای خانه های کوچک و تاریک مناسب می باشند. در ادامه این مطلب درباره کاربرد آینه سفید استخوانی در دکوراسیون بیشتر صحبت خواهیم کرد. در ادامه این مطلب در وب سایت رحیمی گلس درباره آیینه کاری و انواع آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.


کاربرد آینه سفید استخوانی

 

استفاده از آینه سفید در منزل معجزه می کند. از آینه ی سفید در کنار هر رنگی می توانیم استفاده کنیم تا با آن هماهنگ به نظر برسد، زیرا سفید والا ترین رنگ است. سفیدی نماد و نشانه ی تمیزی و خالص بودن است.سفید اصیل ترین رنگ موجود در طبیعت است و اصالت و پاکی را نشان می دهد. از آینه سفید به خصوص در مطب ها یا مزون ها و سایر فضاهایی که تمیزی و پاکی آن مد نظر است می توان استفاده حرفه ای کرد. به عنوان مثال در فروشگاه هایی مثل نمایشگاه اتومبیل که می خواهیم اصالت و لوکس بودن را به نمایش در بیاوریم نیز می توان از آینه سفید استفاده ای ویژه نمود.

همچنین در اداره ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی نیز میتوان استفاده ای ویژه از رنگ و آینه ی سفید داشت. آینه ی سفید همچنین در مکان هایی که دکوراسیون و سایر لوازم استفاده شده سفید هستند ، مثل دندان پزشکی ها و یا اتاق خواب جلوه ی زیبایی دارد .

رنگ بندی آینه های دکوراتیو

 

همانطور که میدانید؛ آینه سفید استخوانی زیر مجموعه آینه های دکوراتیو است و رنگ بندی های متنوعی دارد و شما می توانید با توجه به طیف خانه تان، هریک را برای تزئین انتخاب کنید:

رنگ سفید ساده

 

ساده ترین نوع رنگ سفید که می تواند به سبب سلیقه ی شما مات یا براق و یا ترکیبی از این دو انتخاب شود. اما ترجیحا انتخاب نوع براق آن بهتر است برای لوازم و وسایل مانند کمد ها و سرویس خواب انتخاب شود.

 رنگ سفید گچی

 

این رنگ می توان جایگزین رنگ سفید ساده در فضای دکوراسیون شما قرار گیرید و تقریبا از نوع رنگ سفید خالص می باشد و بهتر است این رنگ در ترکیب با رنگ های نسبتا تیره مانند قهوه ای در فضای داخلی قرار گیرد.

رنگ سفید استخوانی

 

محبوب ترین رنگ بعد از رنگ سفید ساده برای دیوار ها می باشد که ماهیتی نزدیک به رنگ سفید و تناژی از رنگ زرد بسیار کم رنگ را با خود دارد، این رنگ مناسب برای دیوارها بوده و به خوبی می تواند با رنگ های محبوب و پرطرفدار فضای نشیمن هماهنگ شود.

رنگ سفید عاجی

 

این رنگ را با رنگ سفید استخوانی اشتباه نگیرید! رنگ سفید عاجی تقریبا ترکیب رنگ سفید استخوانی با صورتی بسیار ملایم است. به لحاظ زیبایی، این رنگ را می توان بالاتر از رنگ سفید استخوانی دانست و برای ترکیب با رنگ های سال ۲۰۱۶، مبلمان گل گلی و یا دکوراسیون پاستلی گزینه ی منحصر به فردی محسوب می شود.

رنگ سفید مرمری

 

همان طور که از نامش پیداست این رنگ همانند مرمر می درخشد و رگه های خاصی از خاکستری را در خود جای داده است. از این رنگ بیشتر برای لوازم دکوراتیو و یا جزییات فضای داخلی مثل کانتر آشپزخانه ها استفاده می شود.پس انتخاب آن برای دیوارهای دکوراسیون منزل شما توصیه نمی شود.

رنگ سفید صدفی

 

رنگ سفید صدفی یکی از آن رنگ های است که در دکوراسیون پاستلی شما می درخشد! کافی است کمی صورتی را با سفید ترکیب کنید و چهره ای خاص به فضای دکوراسیون خود ببخشید. توجه داشته باشید که در تمام این ترکیب ها رنگ ترکیب شده با سفید بسیار کم است.

رنگ فیلی ملایم

 

رنگ فیلی ملایم درباره ی تنالیته ی رنگی میان سفید تا سیاه قرار دارد. منظور از رنگ فیلی جایگزین رنگ سفید در واقع همان خاکستری بسیار روشن است که می تواند چهره ی دکوراسیون شما را متمایز کند،اما توجه داشته باشید این تمایز در جهت گرما بخشیدن به محیط نیست و فضای شما را سرد تر نشان می دهد پس انتخاب آن برای فضاهایی مانند اتاق خواب چندان مناسب نیست.

رنگ سفید یاسی

 

رنگ سفید یاسی در واقع همان رنگ بنفش بسیار بسیار کم رنگ است، می توانید از این رنگ جایگزین رنگ سفید برای بخش کوچکی از فضای داخلی خود و یا دیوار خاصی از دکوراسیون استفاده کنید و مبلمان خود را هماهنگ با این رنگ انتخاب کنید.

رنگ سفید سبز

 

رنگ سفید سبز در واقع مانند همتای خودش یعنی سفید و یاسی در فضا قرار می گیرد و برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها بهترین گزینه است. ترکیب سفید خالص با مقدار بسیار اندکی از سبز می تواند رنگ خاصی را در فضای داخلی شما به وجود آورد که جایگزین مناسبی برای رنگ سفید ساده است.
 جمع بندی
آینه های دکوراتیو امروزه به شکل گسترده ای در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از متداول ترین و محبوب ترین آینه های دکوراتیو، آینه سفید استخوانی است. محبوب ترین رنگ بعد از رنگ سفید ساده برای آینه ها می باشد که ماهیتی نزدیک به رنگ سفید و تناژی از رنگ زرد بسیار کم رنگ را با خود دارد، این رنگ مناسب برای دیوارها بوده و به خوبی می تواند با رنگ های محبوب و پرطرفدار فضای نشیمن هماهنگ شود.


 

Please login or register to post comments.