ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

آینه سفید استخوانی

آینه ها جلوه زیبایی به خانه می بخشد و در بزرگتر نشان دادن فضا تاثیر به سزایی دارد. استفاده از آینه در دکوراسیون خانه یا فضاهای اداری امروزه بسیار متداول شده است.  آینه های سفید که در طراحی های مختلف مانند سفید استخوانی یا صدفی وجود دارند، بسیار پر طرفدار می باشند. مهمترین مزیت این آینه ها، قابلیت آمیختن با انواع دکوراسیون های خانه از جمله مدرن و سنتی میباشد. که این قابلیت، آینه های سفید و کرمی رنگ را بسیار منعطف میسازد. این آینه ها، حس فضا و نور خانه را افزایش داده و برای خانه های کوچک و تاریک مناسب می باشند. در ادامه این مطلب درباره کاربرد آینه سفید استخوانی در دکوراسیون بیشتر صحبت خواهیم کرد. در ادامه این مطلب در وب سایت رحیمی گلس درباره آیینه کاری و انواع آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

کاربرد آینه سفید استخوانی

 

استفاده از آینه سفید در منزل معجزه می کند. از آینه ی سفید در کنار هر رنگی می توانیم استفاده کنیم تا با آن هماهنگ به نظر برسد، زیرا سفید والا ترین رنگ است. سفیدی نماد و نشانه ی تمیزی و خالص بودن است.سفید اصیل ترین رنگ موجود در طبیعت است و اصالت و پاکی را نشان می دهد. از آینه سفید به خصوص در مطب ها یا مزون ها و سایر فضاهایی که تمیزی و پاکی آن مد نظر است می توان استفاده حرفه ای کرد. به عنوان مثال در فروشگاه هایی مثل نمایشگاه اتومبیل که می خواهیم اصالت و لوکس بودن را به نمایش در بیاوریم نیز می توان از آینه سفید استفاده ای ویژه نمود.

همچنین در اداره ها و سازمان های دولتی و غیر دولتی نیز میتوان استفاده ای ویژه از رنگ و آینه ی سفید داشت. آینه ی سفید همچنین در مکان هایی که دکوراسیون و سایر لوازم استفاده شده سفید هستند ، مثل دندان پزشکی ها و یا اتاق خواب جلوه ی زیبایی دارد .

آینه سفید استخوانی

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

رنگ بندی آینه های دکوراتیو

 

همانطور که میدانید؛ آینه سفید استخوانی زیر مجموعه آینه های دکوراتیو است و رنگ بندی های متنوعی دارد و شما می توانید با توجه به طیف خانه تان، هریک را برای تزئین انتخاب کنید:

 

رنگ سفید ساده

 

ساده ترین نوع رنگ سفید که می تواند به سبب سلیقه ی شما مات یا براق و یا ترکیبی از این دو انتخاب شود. اما ترجیحا انتخاب نوع براق آن بهتر است برای لوازم و وسایل مانند کمد ها و سرویس خواب انتخاب شود.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 رنگ سفید گچی

 

این رنگ می توان جایگزین رنگ سفید ساده در فضای دکوراسیون شما قرار گیرید و تقریبا از نوع رنگ سفید خالص می باشد و بهتر است این رنگ در ترکیب با رنگ های نسبتا تیره مانند قهوه ای در فضای داخلی قرار گیرد.

 

مطالب پیشنهادی : شیشه رنگی

 

رنگ سفید استخوانی

 

محبوب ترین رنگ بعد از رنگ سفید ساده برای دیوار ها می باشد که ماهیتی نزدیک به رنگ سفید و تناژی از رنگ زرد بسیار کم رنگ را با خود دارد، این رنگ مناسب برای دیوارها بوده و به خوبی می تواند با رنگ های محبوب و پرطرفدار فضای نشیمن هماهنگ شود.

 

رنگ سفید عاجی

 

این رنگ را با رنگ سفید استخوانی اشتباه نگیرید! رنگ سفید عاجی تقریبا ترکیب رنگ سفید استخوانی با صورتی بسیار ملایم است. به لحاظ زیبایی، این رنگ را می توان بالاتر از رنگ سفید استخوانی دانست و برای ترکیب با رنگ های سال ۲۰۱۶، مبلمان گل گلی و یا دکوراسیون پاستلی گزینه ی منحصر به فردی محسوب می شود.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

رنگ سفید مرمری

 

همان طور که از نامش پیداست این رنگ همانند مرمر می درخشد و رگه های خاصی از خاکستری را در خود جای داده است. از این رنگ بیشتر برای لوازم دکوراتیو و یا جزییات فضای داخلی مثل کانتر آشپزخانه ها استفاده می شود.پس انتخاب آن برای دیوارهای دکوراسیون منزل شما توصیه نمی شود.

 

رنگ سفید صدفی

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

رنگ سفید صدفی یکی از آن رنگ های است که در دکوراسیون پاستلی شما می درخشد! کافی است کمی صورتی را با سفید ترکیب کنید و چهره ای خاص به فضای دکوراسیون خود ببخشید. توجه داشته باشید که در تمام این ترکیب ها رنگ ترکیب شده با سفید بسیار کم است.

 

رنگ فیلی ملایم

 

رنگ فیلی ملایم درباره ی تنالیته ی رنگی میان سفید تا سیاه قرار دارد. منظور از رنگ فیلی جایگزین رنگ سفید در واقع همان خاکستری بسیار روشن است که می تواند چهره ی دکوراسیون شما را متمایز کند،اما توجه داشته باشید این تمایز در جهت گرما بخشیدن به محیط نیست و فضای شما را سرد تر نشان می دهد پس انتخاب آن برای فضاهایی مانند اتاق خواب چندان مناسب نیست.

 

رنگ سفید یاسی

 

رنگ سفید یاسی در واقع همان رنگ بنفش بسیار بسیار کم رنگ است، می توانید از این رنگ جایگزین رنگ سفید برای بخش کوچکی از فضای داخلی خود و یا دیوار خاصی از دکوراسیون استفاده کنید و مبلمان خود را هماهنگ با این رنگ انتخاب کنید.

 

رنگ سفید سبز

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

رنگ سفید سبز در واقع مانند همتای خودش یعنی سفید و یاسی در فضا قرار می گیرد و برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها بهترین گزینه است. ترکیب سفید خالص با مقدار بسیار اندکی از سبز می تواند رنگ خاصی را در فضای داخلی شما به وجود آورد که جایگزین مناسبی برای رنگ سفید ساده است.
 جمع بندی
آینه های دکوراتیو امروزه به شکل گسترده ای در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از متداول ترین و محبوب ترین آینه های دکوراتیو، آینه سفید استخوانی است. محبوب ترین رنگ بعد از رنگ سفید ساده برای آینه ها می باشد که ماهیتی نزدیک به رنگ سفید و تناژی از رنگ زرد بسیار کم رنگ را با خود دارد، این رنگ مناسب برای دیوارها بوده و به خوبی می تواند با رنگ های محبوب و پرطرفدار فضای نشیمن هماهنگ شود.

 

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

 

 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر