ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

آینه سرویس بهداشتی

آینه وسیله ‌ای است که امروزه نقشی مهمی را در زندگی بشر ایفا می ‌کند. شما نمی ‌توانید خانه ‌ای را پیدا کنید که حداقل در یکی از قسمت ‌هایش از آینه استفاده نکند. به دلیل کاربرد گسترده این وسیله، امروزه مدل ‌های متفاوتی از آینه ‌ها به بازار عرضه شده‌ اند که هر کدام از این مدل ‌های متفاوت دارای کاربردی متفاوت هستند که افراد باید متناسب با نیاز خود و خانه شان از این مدل ‌های مختلف آینه بهره ببرند. یکی از مدل ‌هایی که امروزه به بازار معرفی شده ‌است، آینه سرویس بهداشتی است. طراحی شکل و قاب این آینه، به صورتی است که بسیار مناسب استفاده در سرویس بهداشتی است. آینه‌ های مورد استفاده در سرویس بهداشتی تنها محدود به یک مدل خاص نیستند و امروزه انواع و اقسام مدل ‌های آینه سرویس بهداشتی  با ظاهر و کاربرد هایی متفاوت به بازار عرضه‌ شده است.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

مطالب پیشنهادی: ( آینه شامپاینی ، آینه سفید استخوانی )

انواع آینه سرویس بهداشتی

مدل های مختلف آینه سرویس بهداشتی

در این قسمت از مقاله، می‌ خواهیم به معرفی و بررسی مدل ‌های متفاوت آینه سرویس بهداشتی بپردازیم. اولین و رایج ‌ترین مدل این آینه ‌ها، مدل‌ های ساده با قاب ‌های مختلف است. معمولاً برای مدل ‌های ساده، از  قاب ‌هایی از جنس فلز و یا پلاستیک استفاده می ‌شود. معمولاً قاب ‌هایی با جنس فلز دارای قیمت بیشتری هستند. دومین نوع آینه های سرویس بهداشتی، آینه‌ هایی هستند که در قسمت زیری آن‌ ها نور تعبیه ‌شده است. این آینه ‌ها دارای جلوه تزیینی هستند و دارای ظاهری زیبا هستند. امروزه در برخی از آینه‌ های سرویس بهداشتی از تکنولوژی استفاده می ‌شود که باعث می ‌شود آینه های سرویس بهداشتی بخار نگیرد و بتوان راحت‌ تر از استفاده کرد همچنین در برخی از موارد می ‌توان از آینه ‌های بدون قاب استفاده کرد. در انتخاب آینه مناسب در ابتدا حتما باید به فرم دکوراسیون داخلی خانه توجه داشت.

مطالب پیشنهادی: ( نحوه تولید آینه های دکوراتیو ، نحوه صحیح تمیز کردن آینه )

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

سخن پایانی

آینه وسیله ‌ای است که امروزه در قسمت ‌های مختلف زندگی، از آن استفاده می ‌شود. به ‌علت کاربرد گسترده آینه ها، امروز در مدل‌ ها و کاربرد های مختلف ساخته می ‌شوند. شما می ‌توانید متناسب با نیاز و دکوراسیون خانه تان یکی از انواع مدل‌ های آینه را انتخاب کنید. یکی از مدل ‌هایی که امروزه به بازار معرفی شده‌ است، آینه سرویس بهداشتی است. آینه‌ های سرویس بهداشتی، آینه‌ هایی هستند که معمولاً برای نصب در سرویس ‌های بهداشتی طراحی ‌شده اند. معمولاً این آینه‌ ها، تنها محدود به یک مدل خاص نیستند و در انواع و اقسام و مدل ‌های مختلف طراحی می ‌شوند. معمولاً ساده ‌ترین نوع این آینه ‌ها، آینه‌ های ساده هستند که دارای قاب ‌هایی با مدل ‌های مختلف هستند. معمولاً برای طراحی قاب‌ های این آینه‌ ها، از پلاستیک و یا فلز استفاده می ‌شود.

 

مطالب کابردی : 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش

شیشه رنگی

 

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر