ﺳﻪشنبه, 16 خرداد,1402

آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو یکی از محصولاتی است که می تواند بر دکوراسیون محیط تاثیر بگذارد و آن را به طرز چشمگیری تغییر دهد. بسیاری از طراحان داخلی بر این عقیده هستند آینه می تواند به فضا عمق ببخشد و این چیزی است که اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل، سازندگان تلاش کرده اند آینه ها را به اشکال مختلفی برش دهند که به شکل تزیینی در محیط قابل استفاده باشد. در ادامه تلاش می کنیم اطلاعات بیشتری را در مورد آینه دکوراتیو در اختیار شما قرار دهیم. 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

یکی از پرطرفدارترین آینه هایی که در بازار موجود است آینه دکوراتیو طرح کلاسیک است. همانطور که از نام این آینه مشخص است، طرح بسیار ساده ای دارد و در تمامی فضاها قابل استفاده است. کسانی که به طرح های  شلوغ علاقه ای ندارند و تمایل دارند همه چیز ساده و بدون هیچ گونه المان اضافی باشد، می توانند استفاده از این آینه را مد نظر قرار دهند. در همین جا به شما می گوییم که آینه طرح کلاسیک وقتی می تواند به زیبایی محیط کمک کند که متناسب با محیط انتخاب شود. انتخاب اندازه آینه بسیار مهم است و تمامی افراد در زمان خرید باید اندازه آینه را در نظر گیرند. 

در دنیای مدرن امروزی استفاده از آینه دکوراتیو به علت برخورداری از تنوع بالا و زیبایی فوق العاده ای که دارد، در دکوراسیون داخلی خانه ها محبوبیت بالایی دارد. این آینه ها ضمن کارایی که دارند به عنوان تزئین نیز کاربردی می باشد و در زیباتر شدن فضای داخلی خانه ها موثر  هستند.استفاده از آینه دکوراتیو بزرگ در فضاهای کوچک منجر به بزرگ تر جلوه دادن محیط می گردد. در صورتی که آینه در جای مناسبی از خانه نصب گردد و زاویه انعکاس نور برای آن در نظر گرفته شود، حس روشنایی بیشتری در فضا به وجود می آید. با اضافه کردن یک یا چند آینه به شکل مختلف به فضای اتاق می توان میزان بازتاب نور را افزایش داد.در صورتی که آینه های دکوراتیو در نزدیکی پنجره، لوستر یا آباژور جای داده شود، نور را به زیبایی بازتاب خواهد کرد.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

مطالب پیشنهادی : شیشه رنگی

 

 آینه دکوراتیو پذیرایی

آینه شیشه ‌ای می باشد که توسط جیوه ی پشت آن به آینه تبدیل می شود.آینه های با توجه به ابعاد و مدل در انواع مختلفی تولید می شود.از نمونه های آن می توان به آینه‌ی جیبی، آینه‌ی قدی، آینه‌ی محدب و... اشاره نمود.برای داشتن فضایی خاص و متفاوت تنها کافیست آینه ‌ای که از زیباترین قاب و مناسب ‌ترین اندازه برخوردار می باشد را برگزینید.آینه‌ های تزیینی نسبت به تابلو‌های نقاشی و تزیینی از قیمت پایین ‌تری برخوردار می باشند از این حیث برای ایجاد تنوع و زیبایی دکور انتخاب مناسبی خواهند بود. شما می توانید با پرداخت هزینه ‌ی کمی پذیرایی و اتاق های بی جان خود را جان دهید. نوری که از آینه دکوراتیو پذیرایی منعکس می شود موجب افزایش روشنایی خانه می گردد که همین موضوع باعث دل باز تر شدن و بزرگ دیده شدن خانه می شود. 

استفاده از آینه دکوراتیو در اتاق پذیرایی ایده شگفت آوری است. بسیاری از بانوان تمایل دارند که حسن سلیقه خود را به دیگران نشان دهند و بیشتر تمرکز خود را در تعویض و انتخاب مبلمان می گذارند. اما بهتر است بدانید شما با انتخاب آینه مناسب نیز می توانید تغییرات زیادی را در محیط به وجود بیاورید. 
آینه های مختلفی وجود دارند که در اتاق پذیرایی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنها می توان در فضاهای متعددی از جمله کنار میز ناهارخوری استفاده کرد. استفاده از آینه در اتاق پذیرایی جلال و شکوه را در محیط تداعی می کند و این چیزی است که بیشتر مشتریان به دنبال آن هستند.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

آینه دکوراتیو لوزی

یکی از ایده هایی که در ساخت آینه های دکوراتیو به کار میرود استفاده از برش های مختلف مانند لوزی است. روانشناسی رنگ لوزی نشان می دهد که استفاده از این آینه در محیط تعادل، امنیت و نظم را به وجود می آورد. بنابراین از این آینه ها می توان در فضاهای متعددی از جمله اتاق خواب، اتاق پذیرایی و اتاق کار استفاده نمود. چیدمان آینه لوزی در کنار هم چشم را نوازش می دهد و زیبایی محیط را دو چندان می کند.

 آینه دکوراتیو پذیرایی

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

آینه دکوراتیو گرد 

شکل هندسی گرد یکی دیگر از اشکالی است که در برش زنی آینه دکوراتیو به کار می رود. روانشناسان بر این عقیده هستند شکل گرد حس های مختلفی را در محیط به وجود می آورد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ابدیت 
   
 • زنانگی 
   
 • جادو 
   
 • جهان 
   
 • معما 

به همین دلیل کاربرد آینه گرد در محیط های مختلفی از جمله اتاق کار و اتاق خواب کاربرد دارد. این آینه می تواند به برقراری آرامش در محیط کمک کند و این چیزی است که تمامی افراد در قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند. از طرفی دیگر، وجود آینه گرد تمرکز را بالا می برد و بر کیفیت کار اثر می گذارد. تمامی این موارد سبب شده اند استفاده از آینه های گرد برای دکوراسیون مورد توجه قرار گیرد.

 آینه دکوراتیو روی ستون

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

اگر شما در خانه یا محل کار خود ستونی دارید که نمی دانید چگونه آن را تزیین کنید، بی شک یکی از ایده هایی که باید مد نظر قرار دهید استفاده از  این آینه است. امروزه، صدها مدل آینه وجود دارد که می توانند با اشکال مختلف فضای ستون را پوشش دهند و به عمق و زیبایی آن کمک کنند. شما می توانید کل ستون را با آینه پوشش دهید و یا می توانید تنها بخشی از آن را آینه کاری کنید. این آینه ها می توانند در قطعات کوچک و یا بزرگ برش بخورند و در پترن های مختلف بر روی ستون به کار روند.

 

آینه دکوراتیو طلایی

آینه دکوراتیو می تواند رنگ های متنوعی داشته باشد. به طور مثال، این آینه ها در رنگ های طلایی، سیلور و مسی تولید می شوند و باید با توجه به رنگ دکوراسیون انتخاب شوند. آینه طلایی یکی از کالاهایی است که با طیف گسترده ای از رنگ ها همخوانی دارد. به همین دلیل، از آن در محیط های متفاوتی می توان استفاده کرد. 

آینه دکوراتیو لوزی

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

قیمت آینه دکوراتیو متری

شاید بتوان گفت یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در مورد آینه دکوراتیو پرسیده می شود در زمینه قیمت آن است. بهتر است بدانید قیمت آینه به موارد متعددی از جمله کیفیت و متراژ آن بستگی دارد. همچنین، میزان برش هایی که در آینه به کار رفته است، می تواند بر قیمت آن اثر بگذارد. به همین دلیل کسانی که می خواهند برای خرید آینه اقدام نمایند، باید به مراکز معتبر مراجعه کنند و قیمت را از آنها استعلام نمایند. 

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات جامعی را در مورد این آینه در اختیار شما قرار دهیم. این آینه می تواند بر زیبایی محیط اثر بگذارد و در فضاهای متعددی از جمله اتاق خواب، اتاق پذیرایی، ستون ها و در ورودی به خانه قابل استفاده است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این آینه مورد توجه قرار گیرد اشکال مختلفی است که در ساخت آن به کار رفته است. این اشکال هر یک حس خاصی را در محیط به جریان می اندازند و این موضوع نشان می دهد که افراد باید در انتخاب آینه دقت بسیار زیادی داشته باشند. 

با پیشرفت علم و صنعت و گسترش سرمایه داری، روش های متعدد و مختلفی به منظور دکوراسیون داخلی خانه به وجود آمده است که فضا را چند برابر زیباتر کرده و حس مثبت تری در ما ایجاد می کند. آینه های دکوراتیو نیز در این دسته قرار دارند که در ادامه این مطلب درباره آن ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قیمت آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

 با استفاده از آینه های دکوراتیو با هزینه کم و با بهره مندی از انواع آینه تزیینی در منزل می توان ایده ای ناب و لوکس و متفاوت را در فضا ساخت. قیمت آینه دکوراتیو طرح کلاسیک اغلب با توجه به ابعاد آن محاسبه می شود.  از مهم ترین ویژگی آینه های دکوراتیو ساخت فضایی آرامش بخش می باشد. آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی تاثیرات مثبتی دارند. یکی از مزایای مهم استفاده از آینه دکوراتیو انعکاس نور طبیعی و مصنوعی برای درخشان تر شدن فضای داخلی و عمق بخشیدن به فضا می باشد. به طور کلی آینه های دکوراتیو، به عنوان یک پیشنهاد مقرون  و بصرفه برای دکوراسیون منزل به شمار می روند.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

پهناهای متفاوت در رشته های آینه دکوراتیو چقدر می باشد؟ 

آینه دکوراتیو در پهناهای مختلف در بازار به فروش می رسد. پهنا یک سانت و دو سانت دو ابعاد پرطرفدار در آینه دکوراتیو آبشاری به شمار می رود. در نهایت می توان با توجه به سلیقه خودتان یکی از این دو بعد را برای زیبا کردن فضای منزل استفاده نمایید. 

 قاب آینه دکوراتیو طرح کلاسیک

 آینه ها نیز شامل قاب هایی می باشند که دور تا دور آینه را در برمیگیرند . مدل آینه معمولا باعث شکل نهایی قاب آن می شود. از آینه‌ های قاب ‌دار مربع یا دایره در جهت تزیین فضای نشیمن و پذیرایی خانه بهره برداری می گردد و به خوبی دیوار رازیبا می سازد. در دستشویی‌ ها و سرویس‌ های بهداشتی مدل های زیادی از آینه ‌های قاب ‌دار را می توان مشاهده نمود.  گاها نمونه هایی از آینه های تزیینی فاقد قاب می باشند ولی در اشکال هندسی خاص ساخته می شوند. بعضی از آینه های دکوراتیو به صورت چند تکه می باشند که در نهایت با قرار دادن چند تکه می توان شکلی خاص ایجاد نمود.آینه‌های دکوراتیو طرح کلاسیک نمونه ای از آینه می باشند  که می ‌توان آن ‌ها را در قسمت‌ های مختلف خانه به‌ خصوص اتاق‌ خواب نصب نمود.

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

آینه دکوراتیو در دکوراسیون داخلی 

آینه دکوراتیو یکی از انواع آینه‌‎ های تزیینی و زیبا است که می ‌توان از آن در زیباسازی دکوراسیون منزل استفاده کرد. آینه‌های دکوراتیو به دو صورت از پیش آماده و برشکاری شده در دسترس هستند که می ‌توان از آن‌ ها استفاده‌ های گوناگون کرد. آینه‌های از پیش آماده را می ‌توان به سادگی در تمامی نقاط منزل نصب کرده و یا در هر زمان که بخواهید آن‌ ها را از جای خود در آورده و به مکان دیگر منتقل کنید. به نوعی این حال نصب ساده‌ای داشته و بسیار سبک هستند بنابراین خودتان نیز می‌توانید آن‌ها را در منزل نصب و جابه جا کرده و یا شکل چینش آن ‌ها را عوض کنید.
معمولاً این نوع آینه دکوراتیو در طرح ‌های چند تکه و به شکل‌های دایره‌ای مستطیلی و لوزی آماده شده است. معمولاً آینه‌های مستطیل شکل به صورت مستطیل‌های کوچک و بزرگ و یا کوتاه و بلند طراحی و آماده شده‌اند. شما می ‌توانید بنا به سلیقه و به دلخواه خود آن‌ ها را به هر شکلی بچینید و نصب کنید و حتی فاصله هر تکه از آینه را نیز می‌توانید به دلخواه خود تغییر دهید. آینه‌ های دایره‌ای شکل نیز به صورت دایره‌های کوچک و بزرگ و یا نیم دایره و حتی به صورت دایره‌ های در هم فرو رفته طراحی شده و در بازار گسترش یافته اند. انتخاب هر یک از این مدل های آینه به سلیقه و فضای مورد نظر شما بستگی دارد.

 

آینه دکوراتیو کلاسیک

 

آینه های دکوراتیو یکی از راه حل های ساده و کم هزینه برای داشتن فضایی متفاوت و زیبا استفاده از آینه های دکوراتیو می باشد که در انواع مختلفی ارائه می شود. آینه دکوراتیو کلاسیک نمونه ای از آینه های دکوراتیو می باشد که برای پر کردن فضای دیوار بسیار مناسب می باشد. با استفاده از آینه در فضای داخلی می توان فضای داخلی را بیشتر از مقیاس واقعی نشان داد و به اصطلاح به دلباز شدن محیط کمک نمود. آینه‌ های دکوراتیو، در محیط های مختلفی قابل اجرا می باشند. امروزه نمونه هایی از آینه دکوراتیو را می توان در دیوارهای پذیرایی مشاهده نمود. گاهی نیز بالای میز ناهارخوری را با طرح های مختلف همچون طرح لوزی و یا هرگونه طرح های منحنی آینه کاری می شود. از قسمت های دیگر بالای شومینه می باشد زیرا ترکیب آینه های دکوراتیو با پتینه طرحی خاص به خانه ها می بخشد. به طور کلی آینه دکوراتیو از نظر هندسی در شکل های مختلفی مثل لوزی، مربع ، مستطیل و دیگر طرح های منحنی ایجاد می شود. 

 

قیمت آینه دکوراتیو کلاسیک 

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

در صورتی که دکوراسیون خانه شما به سبک کلاسیک می باشد و یا قصد دارید چیدمان خود را بر سبک کلاسیک قرار دهید پیشنهاد می شود بخشی از خانه خود را بجای استفاده از کاغذ دیواری یا استفاده از تابلو کلاسیک با آینه دکوراتیو کلاسیک پر کنید.آینه های دکوراتیو کلاسیک طراحی بسیار هنری و خلاقانه می باشند که ضمن بخشیدن زیبایی شکوه زیادی به فضای شما می بخشد.به طور معول آینه دکوراتیو به دلیل برخورداری از تنوع بالا، در قیمت های مختلفی به بازار ارائه می شود، از این حیث نمی توان قیمتی نهایی برای آن ها بیان نمود. البته یکی از عواملی که در قیمت نهایی آینه دکوراتیو کلاسیک موثر می باشد طرح نهایی آن نیز می باشد.  قیمت آینه دکوراتیو در طرح های مختلف به تفکیک رنگ در نظر گرفته می شود. بعضی از آینه دکوراتیو ها در طرح های فانتزی و به شکل تکه های متعدد ارائه می گردد.

 

آینه های دکوراتیو کلاسیک

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

تاریخچه استفاده از آینه‌ ها به گذشته های دور در رسوم ها باز می گردد.  ایرانی ‌ها های قدیم  آب و آینه را روشنایی می شماردند که همین موضوع باعث جایگاهی محکم برای هنر آینه کاری  در معماری سنتی شد که به مرور به دکوراسیون داخلی وارد شد. امروزه افراد از راه های مختلفی به دنبال بخشیدن زیبایی به دکوراسیون داخلی خود می باشند. استفاده از آینه های دکوراتیو کلاسیک یکی از راه های افزایش زیبایی دکوراسیون می باشد. آینه های دکوراتیو ضمن افزایش زیبایی دکوراسیون، موجب باز تر نشان دادن محیط می شوند. نور، روشنایی، آینه و انعکاس آن‌ها در هم، حس رضایتی است که با دلربایی همراه است. استفاده از آینه های دکوراتیو کلاسیک یکی از راه های دلباز به نظر رسیدن محیط می باشد.

 
آینه های دکوراتیو یکی از راه حل های ساده و کم هزینه برای داشتن فضایی متفاوت و زیبا استفاده از آینه های دکوراتیو می باشد

 

آینه دکوراتیو مکعبی

 

کاربرد آینه دکوراتیو در دکوراسیون 

استفاده از این نوع آینه ‌های از پیش آماده شده می‌تواند علاوه بر ایجاد تجّلی شکوه و زیبایی در منزل به شما نیز حس دلچسب‌ ترین را ببخشد. اما نوع دیگر این آینه‌ها به گونه‌ای است که توسط پایان کار و در محل بریده و نصب می‌شود. طراحی و نوع چینش و شکل و ابعاد این نوع آینه نیز همانند آینه‌های از پیش آماده شده است. به طور کلی شما می‌توانید از این آینه‌ها به صورت‌های مختلف و کاملاً اختیاری استفاده کرده و در تمامی فضاهای خانه خود از جمله فضاهای مرده و بلا استفاده این نوع آینه‌ ها را قرار دهید. از جمله مکان‌هایی که می‌توان از این نوع آینه‌ها استفاده کرد دیوارهای سالن پذیرایی است که علاوه بر شکل و مادر کردن فضا، زیبایی بسیاری نیز در خانه ایجاد خواهد کرد. اگر از دکوراسیون زرق و برق در خانه خود استفاده می‌کنید می‌توانید با قرار دادن آینه دکوراتیو در بالای میز ناهارخوری، بالای شومینه، بالای تلویزیون بالای مبلمان و ستون‌های منزل، زیبایی خانه خود را دو چندان کنید.
این آینه‌ها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی شیک، مدرن و کلاسیک قابل استفاده بوده و می‌توانند فضای اطراف خود را بسیار زیباتر نشان دهد. یکی از ویژگی‌های مهم استفاده از آینه‌های دکوراتیو این است که می‌توانند به خوبی نور را در فضای خانه منعکس کرده و باعث افزایش روشنایی منزل گردند. همچنین با بازتاب تصاویر در این آینه‌ها، باعث جذاب‌تر دیده شدن و بزرگ‌تر دیده شدن فضای داخلی خانه می‌شود. در نتیجه استفاده از این محصولات در خانه‌های کوچک بسیار مفید خواهد بود. به طور کلی این آینه‌ها در رنگ‌های مختلف طلایی، مسی، برنز و نقره‌ای تولید شده و هر کدام از آن‌ها را می‌توان در فضا و نوع دکوراسیون مختلف به کار گرفت. شما می‌توانید از آینه‌ های دکوراتیو حتی در اتاق خواب ‌های خود نیز استفاده کنید. استفاده از این محصولات در اتاق خواب شما می‌تواند باعث شیک ‌تر شدن و زیباتر شدن آن می‌گردد، همچنین می‌تواند با انعکاس مستقیم نور خورشید بر روی دیوارهای اتاق خواب، فضا را بدون استفاده از هیچ‌گونه چراغ به خوبی روشن کند.

آینه دکوراتیو

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

مزایای آینه دکوراتیو

 

آینه‌های دکوراتیو به دلیل مزایای خاصیآینه دکوراتیو که دارند، مورد توجه طراحان دکوراسیون قرار گرفته ‌اند. برخی از این مزایا عبارتند از:
آینه‌ های دکوراتیو برای تزیین منزل و محل کار، گزینه ‌ای جالب و در عین حال کم هزینه هستند.
در آپارتمان‌ های کوچک استفاده از این نوع آینه فضای خانه را بزرگ ‌تر و دلنشین‌ تر نشان می ‌دهد.
این آینه‌ ها در رنگ ‌های متفاوتی وجود دارند و با هر سلیقه ‌ای سازگار می ‌شود.
آینه‌ های دکوراتیو در اندازه‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید با توجه به فضایی که می‌خواهید از آینه استفاده کنید، اندازه مناسب آن را در نظر بگیرید.
استفاده از این آینه‌ به دلیل انعکاس نور طبیعی و مصنوعی که دارد، فضای خانه را روشن ‌تر می‌کند و محیطی پرنور را به وجود می‌آورد.

 

مزایای آینه دکوراتیو پذیرایی

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

بهره مندی از آینه دکوراتیو در تزیین خانه ضمن افزایش دلبازی و زیبایی از مزایای زیادی برخوردار می باشد که عبارتند از : 
تاثیر روانشناسی استفاده از آینه دکوراتیو پذیرایی با توجه به استفاده از آینه هایی با رنگ های مختلف
افزایش جذابیت با بهره برداری از آینه دکوراتیو پذیرایی  در سقف ها 
تبدیل فضا و پذیرایی به مکانی لوکس تر و خاص تر 
آینه دکوراتیو پذیرایی در شکل های مختلفی تولید و ارائه می گردد که به نوعی جایگزین برای کاغذ دیواری ها و تابلو های مختلف می باشد.

 

قیمت آینه دکوراتیو پذیرایی

 

همانطور که می دانید امروزه آینه ها به عنوان یکی از وسایل تزئینی در خانه و محیط مختلف می باشند .برای داشتن خانه ای مدرن و شیک تنها کافیست تا از آینه ها در محیط مختلفی استفاده نمایید.آینه های دکوراتیو بهترین آینه برای خانه محسوب می شوند که امروزه از آن در پذیرایی بیش از گذشته است. اغلب در پذیرایی بالای مبل این آینه ها را جای می دهند تا منجر به زیبایی خانه شده و افزایش توجه سایر شود. قیمت آینه دکوراتیو پذیرایی معمولا با توجه به ابعاد و قاب آن محاسبه می گردد. این نوع آینه ها به دلیل ظاهر زیبا و شیک بهترین انتخاب برای دکور پذیرایی می باشند. از دیگر مصارف آینه دکوراتیو می توان به استفاده آن در حمام یا دیوارپوش اتاق اشاره نمود. استفاده از آینه در دکوراسیون داخلی ضمن افزایش زیبایی محیط منجر به توجه بیشتر نیز می شود. به طور کلی می توانید آینه دکوراتیو پذیرایی را با استفاده از چند آینه در کنار هم ایجاد نمایید. برای مثال نمونه هایی از آینه دکوراتیو پذیرایی به شکل پروانه می باشند که با کنار هم قرار دادن آن در یک بخش از پذیرایی نمایی متفاوت به آن می توان بخشید. برای طراحی یک دکوراسیون شیک تنها کافیست  با توجه به سلیقه ی خود طرح این آینه ها را انتخاب نمایید و فضایی دلچسب در اتاق پذیرایی خود ایجاد نمایید.

تزیین ستون با آینه دکوراتیو

ستون‌ها بخش اصلی یک ساختمان به حساب می‌آید که وظیفه نگهداری و پخش کردن فشار سازه‌ها بر قسمت‌های زیرین را به عهده دارد و به صورت عمود در ساختمان‌ها دیده می‌شود. حتی برخی از افراد از ستون‌ها برای دکوراسیون فضای خانه خود آن را به کار می‌گیرند. یکی از راه‌های زیبایی که برای این سازه‌ها می‌توان استفاده کرد، تزیین ستون با آینه دکوراتیو می‌باشد. آینه کاری یکی از شیوه‌های جذاب برای تزیین ستون‌ها می‌باشد که زیبایی محیط را چند برابر می‌کند. آینه ها با داشتن تنوع در رنگ و مدل فرصتی را فراهم کرده است که با به کارگیری آن می‌توان فضایی شیک و مدرن طراحی کرد. هنگام تزیین ستون با آینه دکوراتیو، طراحان با توجه به طرح مورد نظر شما شروع به آینه کاری روی ستون‌ها می‌کنند. آن‌ها ابتدا شروع به طراحی اولیه و نقطه زنی بر روی ستون‌ها کرده و اگر هرگونه مانع و ناهمواری که بر روی ستون‌ها وجود دارد را برطرف می‌کنند. بعد از آماده سازی ستون، طراحان آینه‌های مورد نظرتان را کاملا تمیز می‌کنند و بر اساس طرح مورد نظر، آن‌ها را بر روی ستون‌ها با چسب مخصوص می‌چسبانند. 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 

تاثیر آینه دکوراتیو بر روی ستون‌ها

 

 • استفاده از آینه بر روی ستون‌ها، باعث زیبایی و جذابیت بیشتر محیط‌ها می‌شود.
   
 • فضای ساختمان شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.
   
 • با منعکس کردن نور فضا را روشن‌تر می‌کند. 
   
 • اگر محیطی گرم و صمیمی می‌خواهید، می‌توانید از رنگ طلایی و برتر استفاده کنید.
   
 • رنگ نقره‌ای در ستون‌ها ایده‌ای مدرن برای انواع محیط‌ها می‌باشد.
   
 • تزیین ستون با آینه دکوراتیو، روشی آسان و کاربردی است که نصب آن آسان می‌باشد. 

 

نکات مهم ضخامت در تزیین ستون با آینه دکوراتیو

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

 • در انتخاب آینه برای تزیین ستون‌ها دقت کنید و از جاهای معتبر خریداری کنید.
   
 • از طراحان ماهر و با تجربه کمک بگیرید.
   
 • در انتخاب آینه‌ها حتما به نیازمندی محیط خود توجه داشته باشید و آینه‌ای مناسب با محیط خود انتخاب کنید. 
   
 • اگر محیطی کوچک دارید توصیه می‌شود حتما از آینه کاری استفاده کنید تا محیط‌‌تان بزرگ‌تر به نظر برسد. 
   
 • ضخامت مناسب برای آینه کاری حدوداً ۱ یا ۲ میلی‌متر باید باشد. 

تاثیر ستون ‌ها بر روی استحکام و مقاومت خانه ‌ها تاثیر زیادی دارد و امروزه برای زیباتر شدن خانه ‌ها و سایر ساختمان ‌ها، به تزیین ستون با آینه دکوراتیو روی آوردند. آینه کاری بر روی ستون ‌ها یک ایده ‌ای جذاب و خاص بوده که تاثیر زیادی در روشنایی و زیبایی ساختمان‌ ها دارد. اما برای آینه کاری بازم است حتما از افراد ماهر کمک بگیرید. 

جمع بندی
آینه دکوراتیو یکی از انواع آینه‌‎های تزیینی و زیبا است که می‌توان از آن در زیباسازی دکوراسیون منزل استفاده کرد. استفاده از آینه‌های دکوراتیو می‌تواند به شما در ایجاد فضای زیبا و شیک و همچنین پر زرق و برق دار کردن دکوراسیون داخلی منزل کمک کند. آینه‌ های دکوراتیو برای تزیین منزل و محل کار، گزینه ‌ای جالب و در عین حال کم هزینه هستند. همچنین استفاده از آن ها در آپارتمان‌ های کوچک استفاده، فضای خانه را بزرگ ‌تر و دلنشین‌ تر نشان می ‌دهد.  این آینه‌ ها در رنگ ‌های متفاوتی وجود دارند و با هر سلیقه ‌ای سازگار می ‌شود. شما می ‌توانید بنا به سلیقه و به دلخواه خود آن‌ ها را به هر شکلی بچینید و نصب کنید و حتی فاصله هر تکه از آینه را نیز می‌توانید به دلخواه خود تغییر دهید.

 

مشاوره رایگان / خرید آینه و شیشه : 09120188189

مطالب کابردی : 

آینه سفید استخوانی 

آینه سفید عاجی

آینه سفید کاپوچینویی

آینه سفید گچی

آینه برنزی

آینه سفید

آینه دودی

آینه مسی

آینه شامپاینی

آینه طلایی

آینه برنز

آینه کریستال

آینه کاری

آینه دکوراتیو

شیشه رو میزی

آینه تراش
 

1 نظر در مطلب "آینه دکوراتیو ‐ فروش و نصب آینه کاری ، ارسال سریع‌ ، 09120188189 رحیمی گلس" ثبت شده است

Avatar image

اسماعیل عارف

سلام

وقت بخیر

یه تخت تا شو دو نفره هست که دکور داخل تخت رو نزده خواستم بپرسم میشه بجای دکور آئینه دکوراته نصب کرد ؟

و اینکه روی آئینه میشه عکس محو چاپ کرد ؟

ابعاد 1/5 در 1/70

لطفا عکس و قیمت

نوشتن یک نظر

با درج نظر در این فرم ایمیل، نام و IP شما ذخیره خواهد شد
افزودن نظر