یکشنبه، 14 آذر 1400
09120188189 
 

مشاوره و بازدید رایگان

آینه تراش

 

برای سفارش محصول هم اکنون با این شماره تماس بگیرید: 09120188189


جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نماییدآینه تراش چیست؟ 

از اصطلاح آینه تراش میتوان دو نوع برداشت کرد اول آن که نوعی از آینه که با استفاده از ابزار دقیق کار تراش خورده باشد و لبه های آن مرمت شده باشد دوم آینه ای که آقایان برای اصلاح صورت از آن استفاده می کنند. آقایان بسیار تمایل به استفاده از آینه تراش دارند، چرا که اصلاح ریش با آینه تراش بسیار راحت تر است از طرفی میتوان این نوع آینه ها را کاملا محدب ساخت و البته در سایز و اشکال مختلف پس میتوان برای آن که اصلاح راحت تر باشد آینه تراش را از جنس براق و کاملا محدب ساخت تا بزرگنمایی و زاویه دید وسیع تری داشته باشد در واقع امروزه این نوع آینه به یکی از وسایل ضروری در حمام بدل شده است.

 زیبا بودن آینه تراش:

خوب زیبا بودن و با طراوت بودن این نوع آینه تراش می تواند روحیه این افراد را بالا برده وهنگام تراشیدن صورت انرژی و شادابی خاصی دریافت کنند.برای همین منظور این نوع آینه ها از مهمترین وسائل خانه به حساب می آیند.خوب می توانیم بگوئیم که این نوع خاص از آینه ها می تواند برای بانوان هم بکار رود.آنها می توانند برای تمییز و مرتب کردن و گردگیری خانه و آرایش و میک آپ از این آینه ها استفاده کنند.اگر جنس آینه خوب نباشد با توجه به اینکه در کاری مانند تراشیدن صورت دقت بالایی لازم است در صورت با کیفیت نبودن آینه و تار بودن جنس آن ممکن است باعث بریدن صورت شود و این همان چیزی است که آینه باکیفیت اجازه وقوعش را نمی دهد.اصلاح صورت با این آینه ها بایستی با دقت و ظرافت خاص و بالایی انجام پذیرد و می تواند کمک بزرگی به شما در تراشیدن صورتتان بکند.خوب زیبا بودن و با طراوت بودن این نوع آینه تراش می تواند روحیه این افراد را بالا برده وهنگام تراشیدن صورت انرژی و شادابی خاصی دریافت کنند.برای همین منظور این نوع آینه ها از مهمترین وسائل خانه به حساب می آینداین نوع آینه در بین مردان محبوبیت بالایی دارد و آنها از مشتریان پر و پاقرص ایندست آینه ها هستند.علاقه مردان به آینه تراش بالاست و آنها می خواهند از این نوع آینه ها استفاده کنند.این می تواند علتی بر استفاده از ایندست آینه ها در همه خانه ها باشد.باید بدانیم که جنس آینه برای خرید آن مهم است و لزومن آینه بایستی جنس خوبی داشته باشد و آینه های تولید شده از مواد نامرغوب و دست دوم برای خریدن و استفاده مطلوب نیستند.کاربرد آینه ها در همه مکان ها و زمان ها می باشد.در این متن سعی می کنیم که اطلاعاتی در مورد آینه تراش و کاربرد های آن به شما داده و شما را با این نوع آینه بیش از پیش آشنا نمائیم.این نوع آینه اگر از نوع خوب و شیکی باشد خیلی بهتر است چرا که در همه جای خانه می توانیم از آن استفاده کنیم و می دانیم که استفاده از این آینه برای مردان جذابیت خاصی دارد و در بین آن ها کاربردی تر است.مردان با استفاده از این آینه هر صبحگاه می توانند خود را اصلاح کنند و ریش ها را بتراشند.در ادامه این مطلب در وب سایت رحیمی گلس درباره آینه تراش و انواع آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.آینه تراش :

خوب می توانیم بگوئیم که این نوع خاص از آینه ها می تواند برای بانوان هم بکار رود.آنها می توانند برای تمییز و مرتب کردن و گردگیری خانه و آرایش و میک آپ از این آینه ها استفاده کنند.اگر جنس آینه خوب نباشد با توجه به اینکه در کاری مانند تراشیدن صورت دقت بالایی لازم است در صورت با کیفیت نبودن آینه و تار بودن جنس آن ممکن است باعث بریدن صورت شود و این همان چیزی است که آینه باکیفیت اجازه وقوعش را نمی دهد.اصلاح صورت با این آینه ها بایستی با دقت و ظرافت خاص و بالایی انجام پذیرد و می تواند کمک بزرگی به شما در تراشیدن صورتتان بکند.خوب زیبا بودن و با طراوت بودن این نوع آینه تراش می تواند روحیه این افراد را بالا برده وهنگام تراشیدن صورت انرژی و شادابی خاصی دریافت کنند.برای همین منظور این نوع آینه ها از مهمترین وسائل خانه به حساب می آیند.خوب می توانیم بگوئیم که این نوع خاص از آینه ها می تواند برای بانوان هم بکار رود.آنها می توانند برای تمییز و مرتب کردن و گردگیری خانه و آرایش و میک آپ از این آینه ها استفاده کنند.اگر جنس آینه خوب نباشد با توجه به اینکه در کاری مانند تراشیدن صورت دقت بالایی لازم است در صورت با کیفیت نبودن آینه و تار بودن جنس آن ممکن است باعث بریدن صورت شود و این همان چیزی است که آینه باکیفیت اجازه وقوعش را نمی دهد.اصلاح صورت با این آینه ها بایستی با دقت و ظرافت خاص و بالایی انجام پذیرد و می تواند کمک بزرگی به شما در تراشیدن صورتتان بکند.در واقع نمیتوان این آینه را فقط مختص آقایان دانست چرا که خانمها نیز برای آرایش یا اصلاح میتوانند از آن استفاده کنند بهترین نوع از آینه تراش، آینه بدون مه می باشد و اکثر مردم در هنگام خرید آینه تراش باید به این نکته دقت کنند، صنایع آینه رحیمی توانسته در زمینه ساخت آینه تراش و همچنین در زمینه ساخت آینه تراش بدون مه همواره مشتریان خود را راضی نگه دارد. آینه تراش را میتوان به شکل تخت نیز ساخت به گونه ای که بتوان آن را روی دیوار نصب کرد ولی باید به این نکته دقت شود که برای داشتن آینه تمیز و بدون مه اندکی با فاصله از دیوار آینه تراش را نصب کرد تا هوا در زیر آن جریان داشته باشد در واقع میشود این نوع آینه (آینه تراش بدون مه) را از اختراعات عصر امروز دانست چرا که افراد میتوانند هر زمان که اراده کنند اقدام به اصلاح صورت نمایند بدون آنکه نگران مه گرفتگی روی آینه باشند. از مواردی که در هنگام خرید آینه تراش باید در نظر داشته باشید میتوان به اندازه آینه، نوع بزرگنمایی آینه و بازتاب تصویر واقعی از آینه اشاره کرد و البته همین موارد در کیفیت ساخت آینه و به طبع در قیمت آینه نیز تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.


آینه تراش

کاربرد های آینه تراش چیست؟استفاده از این آینه همان طور که قبلن هم در این متن عرض شد مختص آقایان نبوده و بانوان هم در مواردی به این آینه نیاز داشته و می توانند از آن استفاده نمایند.برخی از آقایان هستند که صورت خود را کمتر می تراشند،لذا هنگام تراشیدن صورت با توجه به اینکه موهای صورت ممکن است زیاد تر باشد بایستی احتیاط بیشتری به خرج دهند.همه می دانیم که برای تراشیدن صورت باید ابتدا با کف ریش صورتمان را خوب کفی کرده و بعد از آن شروع به اصلاح صورت نمائیم.البته بعد از این مرحله باید گردن را بتراشیم و بعد از آن سایر نقاط دیگر صورت که برای انجام همه این مراحل به آینه نیاز داریم.انجام دادن همه این کارها بدون دقت و توجه لازم امکانپذیر نمی باشد.بنابراین آینه تراش نقش مهمی در انجام تمامی این مراحل ایفا خواهد نمود.می خواهم بگویم که نقش و کار آینه ها در زندگی ما محدود به دیدن خودمان نیست و آینه ابزار بسیار مفیدی برای انجام خیلی از کارهای زندگی انسان ها می باشد.تصور کنید که یک دندانپزشک چگونه می توانست بدون آینه دندان بیمار را مورد معاینه قرار دهد.حال استفاده از آینه تراش هم با توجه به نیاز آقایان و خانم ها به آن امری واجب در هر خانه به حساب می آید.با این آینه آقایان می توانند اصلاح صورتی تمییز و پاک داشته باشند و علاوه بر آن قیمت و نرخ این نوع آینه ها هم زیاد نمی باشد و شما می توانید آنها را با قیمت مناسبی تهیه نمایئد و خوب صد البته حمام ها مکان مناسبی برای آویختن این نوع آینه ها هستند.
 

از آینه تراش چه استفاده هایی می شود؟

اغلب استفاده هایی که از این نوع اینه می شود برای تراشیدن صورت است.هر چقدر که اندازه های این نوع آینه بزرگتر و پهن تر باشد می دانیم که تصاویر بزرگتر و رساتری نشان خواهد داد و تصویرهایی که نشان می دهد دورتر خواهد بود.ممکن است آقایی بخواهد در حمام صورت خود را بتراشد و این امکان وجود دارد که روی آینه بخار نشسته باشد و نتواند خودش را ببیند اما مزیت آینه تراش این است که بر روی آن بخار نمی نشیند البته اگر کیفیت خوبی داشته باشد.

 

Text/HTML
آینه تراش

آینه تراش

430 بازدید
درج شده در روز شنبه, 27 شهریور,1400
0 دیدگاه کاربران
Rate this article:
5.0
آینه ها دنیایی از احساسات، رنگ و نور هستند و حضور آن ها در هر فضا و مکانی، جلوه بسیار زیباتری به محیط بخشیده و آن را از یکنواختی خارج می کند. آینه تراش یکی از انواع بی شمار آینه های تزئینی در بازار است که به دلیل تراش فوق العاده خاص آن، بسیار متمایز گردیده است. در ادامه این مطلب درباره آینه تراش بیشتر صحبت خواهیم کرد.

درباره آینه تراش بیشتر بدانیم

آینه های تراش به آینه هایی اطلاق می شود که بر روی آن ها شیارهای عمقی زده می شود و نقش و خطوط زیبایی در طرح کلی آینه کاری به وجود می آورد. این آینه ها از متداول ترین آینه کاری ها هستند که با تراش و برش های مختلف می توانند طرح های بسیار متنوع و خاصی داشته باشند. آینه های تراش به صورت قطعه های جدا از هم هستند که به صورت پازل در کنار هم قرار می گیرند و طرح کلی را به وجود می آورند. قابل توجه است که این خطوط و تراش بر روی آینه ها توسط دستگاه های بسیار مدرن و پیشرفته زده می شود که کیفیت بسیار بالایی خواهند داشت.  

در مراحل ساخت آینه های تراش، عملیات مخصوصی بر روی آنها صورت می گیرد. هدف از این فعالیت ها تراش لبه های آینه تا زاویه دلخواه و با شیب ملایم می باشد. در ابتدا به یک طرح اولیه نیاز است که با نرم افزار اتوکد طراحی می شود. سپس برای پرداخت لبه ‌های شیشه از دستگاه پخ زنی استفاده می‌ شود. بدین منظور یک طرف آینه در دستگاه قرار داده می شود. سپس سه طرف دیگر آن توسط دستگاه مخصوص تراش آینه به صورت اتوماتیک تراش داده می شود. بر روی آینه تراش می‌ توان تراش‌ های مختلفی اجرا نمود که بسته به ظرافت آن متفاوت است. در نهایت قطعات آینه برای نصب در محلِ اجرا بسته بندی ‌می گردد. عوامل متعددی در قیمت نهایی آینه تراش ها موثر است که در ادامه این مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

عوامل موثر در قیمت آینه تراش

 

نوع تراش آینه، رنگ، مدل، مهارت نصاب و هزینه حمل، از عوامل موثر در تعیین قیمت آینه تراش است. هریک از انواع تراش لوزی، تراش نگینی، تراش نیزه‌ای، تراش آجری، تراش خشتی، تراش حصیری، تراش مربعی، تراش مینی، تراش آکاردئونی و تراش نامنظم قیمت متفاوتی دارند که معمولاً تراش آکاردئونی بیشترین قیمت و تراش نیزه‌ای کمترین قیمت را دارد. همچنین به‌کارگیری هریک از رنگ‌های مسی، سبز، طلایی، آبی، دور سفید، طلایی بژ، دودی آبی، برنزی، دودی و غیره نیز در قیمت نهایی آینه تراش مؤثر است.

آینه تراش‌ در سبک‌ های زیر قابل ارائه است که هر سبک قیمت متفاوتی خواهد داشت:

 

سبک اسلامی ( نقوش اسلیمی و گره )

 

این نوع آینه‌کاری قدمتی بسیار طولانی دارد و اولین بار در بنای دیوانخانه شاه طهماسب صفوی به کار رفته است. گرچه به ظاهر سبکی قدیمی است، اما با استفاده از تکنولوژی ‌های جدید و برش‌های جذاب، همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

 

سبک گل و بوته

 

در این نوع آینه‌کاری باید از قبل الگو تهیه شود و سپس آینه‌ ها بر اساس آن الگو برش می‌خورند کنار هم چیده می‌شوند.

 

سبک هندسی

 

در این سبک که نسبتا مدرن است، اشکال هندسی به‌صورت منظم یا نامنظم در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. در این مدل می‌توان تنها از یک آینه استفاده کرد که به شکل هندسی برش خورده و یا چند آینه را کنار هم چید.

آینه تراش

 

مدل لوزی

 

در این مدل، قطعات آینه به شکل لوزی برش می‌خورند. دقت داشته باشید که برش لوزی کاملا با برش مربع متفاوت است، گاهی برخی آینه‌کارها، آینه‌ های مربعی را به شکل لوزی کنار هم قرار می‌دهند تا نیازی به برش زدن نباشد. به این ترتیب هزینه کار کاهش می‌یابد اما جلوه و زیبایی برش لوزی را نخواهد داشت.

جورچین

در این سبک قطعات آینه به ‌صورت مربع و مستطیل با ابعاد مختلف کنار یکدیگر نصب می‌شوند و شکلی مانند پازل ایجاد می ‌کنند.

سبک کلاسیک

در این سبک که بیشتر به سبک ‌های اروپایی اشاره دارد، آینه‌ها به صورت زاویه ‌دار کنار هم می‌چسبند و با شکست نور تصویری چند وجهی و زیبا می‌سازند.

سبک مدرن

به لطف پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه‌ های برش پیشرفته، آینه‌ها در طراح ‌ها و رنگ ‌های بسیار متنوعی طراحی می ‌شوند. از این سبک نه تنها در دیوار و سقف، بلکه در طراحی مبلمان و دیگر بخش ‌های دکوراسیون نیز استفاده می‌ شود.

مدل حجمی

در این نوع آینه‌کاری از تکنیک حجم برجسته مانند حجم‌های هرمی و مخروطی استفاده می ‌شود.

سبک آنتیک

این سبک هم در واقع زیر مجموعه ‌ای از سبک کلاسیک است و در آن از اسید کاری برای ایجاد طرح‌ های جذاب روی آینه استفاده می‌کنند.

آینه ‌های کهنه‌ کاری شده

آماده ‌سازی این نوع آینه ‌ها مهارت و تجربه بالایی نیاز دارد و فضایی بسیار لاکچری و لوکس ایجاد می‌کند.
به هرکدام از سبک‌هایی که در بالا اشاره شد، می‌توان آپشن‌های دیگری اضافه کرد که بر جذابیت آن‌ها می‌افزاید. امکاناتی مانند نورپردازی که با کلید‌های مخفی امکان تغییر طرح آینه را ایجاد می‌کنند و همچنین استفاده از قاب‌های متنوع و زیبا می‌تواند تنوع بسیار گسترده‌ای در طرح‌ آینه‌ها ایجاد کند. هرکدام از این امکانات، هزینه جداگانه‌ای به کل کار اضافه خواهد کرد.
جمع بندی
آینه تراش یکی از بی شمار انواع آینه ی موجود در بازار می باشد که هر چهار طرف آن توسط دستگاه مخصوص تراش، تراشیده شده است. بازتاب تصویر واقعی و با کیفیت از امتیازات استفاده از این نوع آینه به شمار می رود. به علاوه سطح مسطح، شفاف و یکنواخت آینه های تراش جلوه زیبا و جذابی به محیط اطراف می بخشد.

Leave a comment

Name:
Email:
Comment:
Add commentمحصولات